4 4 Vaizdo Garso su RS485 Duomenų ir 10/100M Ethernet optinio Pluošto Media Converter, 1Pair Siųstuvas, Imtuvas, VAIZDO Sistema

  • €111.05
  • €123.39
  • Yra sandėlyje
    SKU j941

    Aukštos Kokybės & Universal " Standard & Aukštos Kokybės

    Daugiafunkcinis optinio Pluošto Media Converter ( 4 Video + 4 Garso su RS485 Duomenų ir 10/100M Ethernet ) , 1Pair Siųstuvas + Imtuvas, VAIZDO Sistema, Darbinis atstumas iki 20Km

    Specialių pageidavimų yra pritaikyti 1~3 darbo dienų, susisiekite su mumis.

    Apžvalga:

    Šis modelis yra daugiafunkcinis video/audio/data/ethernet optinių laikmenų keitiklis su 4 kanalai video +4 kanalai Audio (į priekį kryptimi)+ RS485 (priešinga kryptimi) duomenys + 1 x 10/100Mbs ethernet, konkrečios taip:

    1) Vaizdo spec: Vaizdo Sąsaja:4 kanalų (priekinis kryptimi) Vaizdo Sąsajos Tipas: BNC Video Įvesties / Išvesties Varža: 75 omai (nesubalansuotas) Vaizdo Įvesties / Išvesties įtampa: Tipiškas 1Vp-p (peak - maksimalus), didžiausia 1.2 Vp-p Video Juostos plotis: 10MHz Vaizdo Ėmimas: 15MHz didelės spartos ėmimo Vaizdo skaitmeninio bitų pločio: 8/10/12 bitų (bits) Blokatorius įgyti: (10% -90% APL) DG Blokatorius etapas (10% -90% APL) VB Srityje tilt: Vaizdo SNR (svertinis): S / N≥70Db (didžiausia optinio nuorodą nuostolis)

    2) Garso spec: Garso Sąsaja skaičius:4 kanalų (priekinis kryptimi) Sąsaja terminalas: Pramonės terminalai, audio RCA Audio įvesties / išvesties lygį tipiškas: 0dBm Garso įvesties / išvesties varža: 600 omai (balanced / nesubalansuotas) Garso Įėjimo / Išėjimo įtampa: 0 ~ 2Vp-p (peak - maksimalus) Garso Dažnių juostos plotis: 20MHz ~ 20KHz ėminių Ėmimo dažnis: 48.6 K Nelinijinių iškraipymų koeficientas: ≤1% Garso SNR (svertinis): S / N≥85dB

    3) Duomenų parametrai: Sąsaja: RS-485 (priešinga kryptimi) Nuosavybės Sąsaja: Pramonės terminalų (standartinis) signalų Sąsaja: RS-485

    4) Perdavimo atstumas: Single-mode: 0 ~ 20 km, (Multimode yra rengiama 300M max, jei reikia ,palikite mums žinutę po užsakymo)

    Pakavimo sudaro: 1x Siųstuvas 1x Recevier 2x Maitinimo(ES/JK/AS galima), 1x Naudotojo vadovas

    Pristatymas : Mes Laivas visame Pasaulyje, prekės bus išsiųstos per 1~2 darbo dienas po jūsų vardas mokėjimo !

    Apmokėjimas : Alipay,Paypal

    Grąžinimo Politika:

    1. Grąžinamosios išmokos yra siūlomi tik už gaminius su trūkumais, pranešama per 7 dienas nuo jų gavimo dienos.

    2. Visos grąžinamos prekės TURI BŪTI originalioje pakuotėje ir turėsite PATEIKTI mums laivybos sekimo numerį, konkrečios priežasties grįžti, ir jūsų go#.

    3. Mes pakeisime jūsų prekės, jei nustatoma, kad ji yra nekokybiška, per 7 dienas.

    4. Pirkėjo reikalaujama mokėti už savo pašto mokesčius, grąžinti elementą su mumis. Laivybos ir tvarkymo mokesčiai negrąžinami bet kuriuo atveju.

    5. Visos garantijos neapima žalos dėl netinkamo naudojimo arba suderinamumas.

    6. Mes darome viską, kad tarnauti kiekvienam klientui geriausia, ką galime.

    Garantija ir Garantijos:

    1.Dviejų metų Garantija, Pirkti su pasitikėjimu!

    2. Jei prekė yra su trūkumais po 3 mėnesių, mes dar galime sutikti, kad jums siųsti jį atgal į mus. Naują, jums bus išsiųstas po to, kai mes gavo brokuotas daiktas, bet jūs turite sumokėti papildomą pristatymo mokestį.

    Kitas Politikos Kryptis:

    1. Mes nesame atsakingi už bet kokius custom muito ar importo mokesčių.

    2. Po to, kai gavo mokėjimo už prekę, mes palikti TEIGIAMĄ ATSILIEPIMĄ. Jei prekės nėra patenkinamas, kai jūs gautas, prašome nedvejodami kreipkitės į mus.

    3. Visus laiškus bus atsakyta per 1 darbo dieną. Jei nenorite gauti mūsų atsakymo, mes pasistengsime atsakyti jums gavus jūsų pakartotinai išsiųsti elektroniniu paštu kaip galima greičiau.

    4. Rimtas Pirkėjas Tik! Pateikite kainos pasiūlymą tik tada, jei jūs sutinkate su visomis sąlygomis.

    • Pakuotės Dydis: 20cm x 20cm x 12cm (7.87in x 7.87in x 4.72in)
    • Pakuotės Svoris: 1.5kg (3.31lb.)
    • Įrenginio Tipas: Pora
    Pakuotės Dydis 20cm x 20cm x 12cm (7.87in x 7.87in x 4.72in)Pakuotės Svoris 1.5kg (3.31lb.)Įrenginio Tipas Pora

    Gaminio Apžvalga *
    Kokybė
    Kaina

    Panašūs produktai

    Susijusios

    KELUSHI 30mW 18-22km Raudona Lazerio Šviesos Šaltinis Mini Optinio Pluošto Vaizdo Gedimų Lokatorius Kabelių Testeris su 2,5 mm LC/FC/SC/ST Adapteris

    30mW Optinio Pluošto Vaizdo Gedimų Lokatorius, Raudonas Šviesos Šaltinis, 18-22km Mini RGT Kabelių Testeris, Matuoklis+ 2.5 mm LC/FC/SC/ST Adapteris FTTH Savybės: - MQW LD optinis šaltinis - Veikimo režimas: CW ir ŽIBĖTI - FC, SC, ST,LC Bendroji sąsaja - Ilgas tikrinimo
  • €17.97
  • Susijusios

    850/1300nm Multimode JW3109 Nešiojamą Multimode Pluošto Optiniai Šviesos Šaltinis

    850/1300nm Multimode JW3109 Nešiojamą Multimode Pluošto Optiniai Šviesos Šaltinis Sveiki atvykę į mūsų parduotuvę Mūsų Tikslas: Aukšta Kokybė , Geriausia Paslaugos ,Greitas Atsakyti Sveiki atvykę į Kinijos rinką,jūs galite tiesiogiai įsigyti prekių iš Kinijos.Džiaugiuosi
  • €81.97
  • Susijusios

    KELUSHI 30mW Vaizdo Gedimų Lokatorius Raudonos Šviesos Šaltinio, Optinio Pluošto Kabelio Testeris Bandymu Įrankį 15-20km

    Lengvatinių kainų Lazeris 30MW Vaizdo Gedimų Lokatorius, Optinio Pluošto Kabelio Testeris 30Km Asortimentą Nemokamas Pristatymas Parametrai: Tipas: 30mW Bangos ilgis: 650nm ± 20nm Išėjimo galia: Daugiau nei 30mw Dinaminis Atstumas: Mažiau nei 30km Jungtis: 1.25 mm jungtis FC(arba) 2.5 mm Universalus commector
  • €13.37
  • Susijusios

    AUA-9AC All-IN-ONE optinio Pluošto galios matuoklis -70 +10dBm ir 1 mw 5km Optinio Pluošto Kabelio Testeris Vaizdo Gedimų Lokatorius

    1 MW šviesos galios matuoklis raudonos šviesos mašina, kuri gali matuoti 7 ilgiai tokie, kaip 850/980/1300/1310/1490/1550/1625nm. Bandymų diapazonas: -70dBm~+10dBm. Produkto nuotrauka: Priminimas:, Nes pašte oro sklypo nesiunčia baterijos, visi produktai nėra baterijos. Prašome pirkti baterijų
  • €22.81
  • €24.01
  • Susijusios

    KELUSHI 2016 Naujas 13Pcs/Set FTTH šviesolaidžio Įrankių Rinkinys su FC-6S Cleaver ir Plastiko 5mW Vaizdo Gedimų Lokatorius Wire Stripper Įrankis

    šviesolaidžio (ftth) įrankių rinkinys Includ: 1.FTTH Įrankių Rinkinys Maišelį Ir Dirželiai 2.Plastikiniai 5mw Vaizdo Gedimų Lokatorius 3.VFL Maišas 4.Keramikos Core 5.FC-6S Optinio Pluošto Cleaver 6.FC-6S Optinio Pluošto Cleaver Maišelį 7.Mažas Ir Didelis Allen Raktas 8.Šviesolaidiniai Nuėmimo Įrankis
  • €36.19